ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel U Blaženky


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: U Blaženky 1, 150 00 Praha, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: blazenky@mail.ohp.cz

-

Hotel U Blazenky


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* SAT TV * minibar * trezor * radio in room * internet * telefon * restaurace * buffet breakfast * terrace * free parking


Hotel U Blazenky Hotel U Blazenky Hotel U Blazenky Hotel U Blazenky Hotel U Blazenky Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha Hotel U Blazenky Praha

Popis:

Hotel "U Blaženky" se nachází v Praze 5, v poklidném a harmonickém sousedství vily Bertramky. Jako všechny ostatní rezidence,tak i naše budova byla vystavěna na území bývalých vinic.Hotel nabízí nejen dobré spojení s centrem pomocí městské hromadné dopravy, ale i krásný výhled na Prahu. Jedná se o skvělou volbu jak pro obchodní cestující, tak i turisty, kteří zavítají  poznat krásy Prahy.

Naše pokoje
Hotel "Blaženky" nabízí 8. dvoulůžkových pokojů (i jednolůžkových) a 4. luxusní suity. Všechny jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, radiem, minibarem,trezorem, telefonem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Suite je možné nabídnout i jako rodinný pokoj pro dvě dospělé osoby a dvě děti.

Restaurace a salonek
Restaurace Le Lapin Bleu je navštěvována jak turisty,tak i místními obyvateli dané lokality nejen pro vynikající kuchyni, ale i pro její zajímavý interiér. Restaurace je uvnitř hotelu a je spolu se salonkem plně klimatizovaná. Dva šéfkuchaři připravují jak české, tak i mezinárodní speciality, vinný lístek zahrnuje vína česká i luxusní vína zahraniční. V letních měsících je možné vychutnat si posezení, večeři či oběd, na venkovní terase.

Salonek je vhodný pro školení či menší konference, tréninkové programy, svatby, rodinné oslavy a rauty.

Služby
Hosté mohou parkovat zdarma na hotelovém parkovišti. Všechny pokoje mají zdarma wi-fi připojení ,hotelovým hostům servírujeme bohatou bufetovou snídani. V hotelu je také umístěna mini galerie, kde hosté mohou obdivovat některá moderní výtvarná díla (např. Markéta Vyle?alová).

Rádi vám na požádání zajistíme transport z letiště do našeho hotelu. K dispozici jsou jak osobní vozy, tak minibusy. Tuto službu prosíme objednávat minimálně jeden den před příjezdem.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  suite  Suite
3 people 
 Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
1500 CZK/58 EURO
1800 CZK/69 EURO
3400 CZK/132 EURO
3800 CZK/147 EURO
22 EURO


Cena ne obsahuje snídani.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}