ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel U Černé hvězdy


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Seminářská 6, Praha 1, 110 00 Staré Město

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: blackstar@mail.ohp.cz

-

Hotel Black Star Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* bathroom * buffet breakfast * bar * 24 hod. přijímací prostor * internet * fax


Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha Hotel Black Star Praha

Popis:

Hotel & Residence U Černé Hvězdy je nově otevřený 3* hotel v historickém centru Prahy, nacházející se pouze 250 metrů od Karlova mostu a několik minut pěší chůze od Staroměstského náměstí. Má tedy ideální polohu přímo v samém srdci Starého města. Dům, kde se hotel nachází, je prohlášen kulturní památkou a nachází se v památkové rezervaci hl. města Prahy, která byla v roce 1993 prohlášena za světové kulturní dědictví UNESCO.

Hotel byl poprvé otevřen na konci prosince roku 2004 po plné rekonstrukci budovy, která trvala téměř 2 roky. Před otevřením hotelu byl dům využíván k soukromému bydlení a hotel je zde v bohaté historii domu otevřen poprvé. Ze 4 původních bytů vzniklo citlivým zásahem 7 pokojů, které slouží hostům ke krátkodobému i dlouhodobému pobytu. Výhodu je i vnitřní atrium domu s terasou a květinami, které poskytuje klidné zázemí, přestože je dům v samém centru města.

Hotel si zakládá na individuálním přístupu k hostům a milé rodinné atmosféře, která je spolu s příjemným ubytováním jednou z věcí, proč se hosté do našeho malého hotelu rádi vrací.

Ceny:

Měnový konvertor


 dvoulůžkový pro 1 osobu  dvoulůžkový  Suite
2 people 
 Suite
3 people 
 Suite
4 people 
 Suite de Luxe 

33-63
33-83
43-93
53-103
63-113
63-113

Rezervace OnlineCena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}