ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Art Deco Imperial Hotel


Kategorie: * * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Na Poříčí 15, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: artdecoimperial@mail.ohp.cz

-

Art Deco Imperial Hotel Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * internet * trezor * klimatizace * minibar


Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha Art Deco Imperial Hotel Praha

Popis:

Hotel Art Deco Imperial je luxusní pětihevězdičkový boutique hotel v centru Prahy. Nabízíme ideální ubytování pro hosty na obchodních i soukromých cestách.

Pokoje
K dispozici máme 126 pokojů. Všechny pokoje nabízí vysokorychlostní internet, bezpečnostní schránku (trezor), minibar, set pro přípravu kávy a čaje, TV s plochou obrazovkou a mramorem dekorované koupelny s vyhřívanými zrcadly a podlahami, vybaveny župany a přezůvkami.

Deluxe pokoje: 23 m2, klimatizace, psací stůl, telefon, anti alergenní povlečení work-desk (rozdělená lůžka nebo manželské postele)
Executive pokoje: 30-35 m2, klimatizace, Internet zdarma, espresso kávovar a set pro přípravu čaje, oddělená toaleta, luxusní vybavení a kosmetika, zvukotěsná okna s trojitou výplní
Junior Suite: 38 m2, klimatizace, manželské postele, prostor k posezení, CD/DVD přehrávač je k dispozici zdarma na požádaní
Imperial Suite: 58 m2, klimatizace, umístění v nejvyšším patře, ložnice a obývací pokoj, kouplena s jacuzzi, sprchovým koutem a bidetem další samostatné WC, 2 TV s LCD obrazovkou.

Služby
Hotelová recepce je otvřená 24 hodin denně. Pro hosty na obchodních cestách nabízíme také konferenční možnosti. Café Imperial, Imperial Restaurant a Lobby Bar nabízí česká a mezinárodní jídla, domácí dorty, koláče a zákusky, kávu. Přij?te relaxovat v příjemném prostředí hotelového Fitness & Spa se saunou a posilovacími stroji. Na obědnáni si můžete vybírat z široké nabídky masáží a procedur.

Art Deco Imperial Hotel se nachází v historickém centru Prahy. V blízkosti najdete Staroměstské náměstí, Karlův most a Václavské náměstí. V okolí hotelu je spousta barů, restaurací a obchodů.

Rezervujte si transfer z letiště do Hotelu Art Deco Imperial.

Ceny:

Měnový konvertor


 Execuitve  dvoulůžkový
de Luxe 
 Junior Suite  Transfer z letiště
1-4 

139-179
110-159
180-220
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}