ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Archibald City


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Žitná 33, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: archibaldcity@mail.ohp.cz

-

Hotel Archibald City Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * hair dryer * telefon * TV * internet * minibar * trezor


Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha Hotel Archibald City Praha

Popis:

Čtyřhvězdičkový Hotel Archibald City se nachází v samém centru Prahy, jen 150 metrů od Václavského náměstí a 400 metrů od stanice metra (trasa A a C) Muzeum. Nabízíme elegantní, klimatizované pokoje s bezplatným, bezdrátovým internetem a parkovací místa.

Ubytování
K dispozici máme 79 pokojů. 2 pokoje jsou speciálně zařízené pro tělesně postižené osoby. Vybavení: klimatizace, koupelna, toaleta, bidet, fén, telefon, SAT-TV, bezplatný Wi-Fi, minibar a trezor. Přistýlky jsou k dispozici na vyžádání a doporučujeme je pro děti mladší 15 let. Dětské postýlky jsou zdarma. Check in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. V případě příjezdu po 20:00 hodin prosíme, abyste nás o tom informovali, stejně jako kuřácké/nekuřácké preference.

Jednolůžkový pokoj: 20 m2
Dvoulůžkový pokoj: 22 m2, dvoulůžko nebo 2 jednotlivé postele
Trojlůžkový pokoj: 25 m2, 3 jednotlivé postele nebo dvoulůžko + 1 jednotlivý postel

O Hotelu Archibald City
Hotelová recepce je otevřená non-stop. Snídaně podáváme v restauraci ráno od 7:00 do 10:00 hodin. Na vyžádání vám zaneseme snídani do pokoje (zdarma). Pro skupiny nabízíme také polopenzi i plnou penzi (do 60 osob). Naše restaurace je ideální místem pro pořádání svateb, banketů, hostin, rautů, promocí, skupinového ubytování, firemních večírků a jiných společenských akcí. Standardní technické vybavení: projekční plátno, flipchart, nástěnka, vysokorychlostní WiFi připojení k internetu zdarma.

Na následující stránce si můžete objednat transfer z letiště do hotelu: Taxi z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  přistýlka 
sezóna I
10.01. - 29.02.
47
52
20


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}