ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Archibald


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Na Kampě 15, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: archibald@mail.ohp.cz

-

Hotel Archibald Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * minibar * trezor * telefon * TV * klimatizace * hair dryer


Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha Hotel Archibald Praha

Popis:

Čtyřhvězdičkový Hotel Archibald se nachází v centru Prahy (Malá Strana, Praha 1), pouze pár kroků od Karlova mostu. Historie budovy sahá do období 16. století. Pokoje hotelu mají výhled na máměstí Na Kampě nebo na Vltavu.

Pokoje a apartmány
K dispozici máme 16 dvoulůžkových pokojů, 6 DeLuxe pokojů a 4 apartmánů. Vybavení: minibar, trezor, SAT-TV, telefon, bezplatný Wi-Fi, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a fén. Pokoje DeLuxe jsou klimatizované. Nabízíme omezený počet přistýlek. Přistýlka je k dispozici na vyžádání a doporučujeme ji pro děti mladší 15 let. Dětské postýlky jsou zadrma. Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. V případě příjezdu po 20:00 hodin prosíme, abyste nás o tom informovali, stejně jako kuřácké/nekuřácké preference.

Služby
Hotelová resepce je otveřená 24 hodin denně. Prakovací místa jsou k dispozici před hotelem a stojí 20 EURO (500 CZK)/denSnídaně podáváme ráno od 7:30 do 10:30 hodin. Kapacita restaurace je 150 osob + 100 osob v příjemné zahradě v létě. Nabízíme české a mezinárodní pokrmy, vína a pivo Pilsner Urquell.

MHD: metrem (trasa A) do stanice Staroměstská, dále pěšky přes Karlův most na Kampu. Na následující stránce si můžete objednat taxi z letiště do Hotelu Archibald: Transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  přistýlka 
sezóna I
10.01. - 29.02.
47
52
20


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}