ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Ankora


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Kateřinská 42, CZ-120 00 Praha 2

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: ankora@mail.ohp.cz

-

Hotel Ankora Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * TV * minibar * internet


Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha Hotel Ankora Praha

Popis:

Tříhvězdičkový Hotel Ankora se nachází v Praze 2. Václavské náměstí a Staroměstské náměstí jsou 5-10 minut od nás. Zastávky městské dopravy jsou v blízkosti hotelu. Pokoje v 8. patře nabízí nádherný výhled na město, Pražský hrad, Petřínské věže a na známé pražské střechy.

Pokoje Hotelu Ankora
Nabízíme 40 moderních Art Deco pokojů v 8 patrové budově s výtahem. V každém pokoji najdete klimatizaci, zdravotní matrace a protialergické povlečení, minibar, vysokorychlostní internet, LCD-TV/SAT, hlásič dýmu (požáru) a kartový dveřní systém. V koupelně je vana nebo sprcha, toaleta, zrcadlo, umyvadlo a fén. Některé pokoje na 8. patře mají také terasu.

Další informace
Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně. U recepce najdete obchod, ked si můžete koupit české suveníry a dárky. Náš hotel dále nabízí podzemní garáže, restauraci a lobby bar. V 2. patře Vás čeká Salón Krásy & Relaxace, který nabízí masáže (také thaiské), ošetření těla a kometiku.

Jak nás nejdete?
Z Letiště Praha Ruzyně bus č. 199 do stanice Dejvická, pak metro A do stanice Muzeum, potom metro C do stanice I.P. Pavlova. Jestli byste jeli raději autem, tady si můžete objednat taxi za vemi výhodnou cenu: Taxi z pražského letiště.

Z Hlavního nádraží metro C do stanice I.P. Pavlova., pak směr: náměstí I.P. Pavlova, Muzeum A. Dvořáka.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  apartmán 

75
96
79-89


Cena obsahuje snídani a daně.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}