ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Alwyn


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Vítkova 151/26, CZ-186 00 Praha 8

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: alwyn@mail.ohp.cz

-

Hotel Alwyn Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * klimatizace * TV * internet * minibar * trezor * telefon * hair dryer


Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha Hotel Alwyn Praha

Popis:

Hotel Alwyn je renovovaný čtyřhvězdičkový hotel na Praze 8, kter?y níbízí restauraci, masáže a konferenční místnost.

Pokoje
K dispozici máme 24 luxusníxh pokojů. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD-TV, bezplatným internetem, Hästens postelemi, minibarem, trezorem, telefonem, koupelnou s vanou nebo se sprchovým koutem, toaletou, fénem. Na požádání máme k dispozici také dětské postýlky. Check-in je od 14:00 a check-out je do 12:00 hodin. Ubytování pro děti do 2 let je zdarma. Přistýlky  stojí 24 EURO/noc.

Komfortní pokoje: dvoulůžko nebo 2 jednotlivé postele, jeden pokoj je pro tělesně postižené osoby
Deluxe pokoje: dvoulůžko, možnost přistýlky, místo k posezení, pohovka, konferenční stolek

Služby
24 hodinová hotelová recepce nabízí následující služby: pokojová séužba, praní a žehlení osobního prádla, organizace okružních jízd? V přízemí máme k dispozici konferenční místnost. Restaurace Amboselli nabízí skvělé pokrmy a vína. V Lobby Baru si můžete ochutnat koktejly. Hotelové wellness centrum: masáže, sauna (od 6:00 - do 23:00 hod., cena 250 CZK/hod.). Cena pokojů obsahuje vstup do posilovny.

Na následující stránce si můžete objednat transfer z pražského letiště do hotelu: Taxi z letiště. Pražské nádraží jsou 10 minut od nás. Náměstí Republiky je 9 minut pěšky, Václavské náměstí a Staroměstské náměstí jsou 12 minut od nás.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  jednolůžkový
de Luxe 
 dvoulůžkový
de Luxe 
 přistýlka 
slivestr
2200 CZK
2700 CZK
3200 CZK
3700 CZK
600 CZK


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}