ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Alqush Downtown


Kategorie: * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Legerova 1862/15, CZ-120 00 Praha 2

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: alqush@mail.ohp.cz

-

Hotel Alqush Downtown Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * parkoviště * klimatizace


Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha Hotel Alqush Downtown Praha

Popis:

Čtyřhvězdičkový Hotel Alqush Downtown se nachází v elegantní čtvrti Vinohrady, nedaleko od Národního muzea, Státní opery a Václavského náměstí. Nabízíme prostorné pokoje, parkovací místa a přátelskou atmosféru.

Pokoje a apartmány
K dispozici máme 24 pokojů a apartmánů. V každém pokoji najdete klimatizaci, zvukotěsná okna, kvalitní matrace, bezplatný bezdrátový Internet, SAT-TV, telefon, minibar, koupelnu s vanou nebo se sprchovým koutem, fénem a hotelovou kosmetiku.

Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. Za děti do 6 let, kteří sdílejí pokoj s rodiči, hotel neúčtuje žádný poplatek. Dětské postýlky máme také k dispozici.

Služby
Recepce je otevřená 24 hodin denně. Parkovací místo stojí 25 EURO/den. Bufetová snídaně se podává v hotelové restauraci od 7:00 do 10:00 hodin. Restaurace je vhodná také pro pořádání konferencí a meetingů (max. 25 osob).

Na následující stránce si můžete objednat levný transfer z letiště do Hotelu Alqush: Transfer z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový 
slivestr
59-73
59-73


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}