ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Alexandra


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Nádražní 1640, CZ-252 63 Roztoky

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: alexandra@mail.ohp.cz

-

Hotel Alexandra Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * TV * telefon * internet


Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha Hotel Alexandra Praha

Popis:

Hotel Alexandra je klidný, tříhvězdičkový hotel v Roztokách u Prahy (8 km). Náš rodinný hotel nabízí pohodlné pokoje, konfernční místnost, klidné prostředí a bezplatné parkování. Hotel Alexandra je ideální místo i pro skupiny.

Ubytování
K dispozici máme 1x jednolůžkový pokoj, 15x dvoulůžkových pokojů, 12x trojlůžkových pokojů, 2x čtyřlůžkových pokojů a 1x apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, telefonem, TV a bezplatným internetem. Cena pokojů obsahuje také bufetovou snídani. Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 10:00 hodin. Ubytování pro děti do 6 let je zdarma. Přistýlka stojí 12 EURO/noc.

Služby
Hotelvá recepce je otevřená 24 hodin denně a nabízí následující služby: praní, čištění a žehlení osobního prádla, směnárna, půjčení aut, okružní jízdy...Příjemná Restaurace Alexandra má k dispozici 60 míst. V létě posedět na příjemné venkovní terase s kapacitou 40 míst. Hotelový bar nabízí kávy, vína, koktejly?Na následující stránce si můžete objednat  transfer z pražského letiště do hotelu: Levné taxi z letiště.

Hostům je také k disozici konferenční místnost s kapacitou 35 osob. Vybavení: LCD-TV, projektor, DVD přehrávač, plátno a PC s internetem. Dle Vašich požadavků se rádi postaráme o cateringové služby pro jakoukoliv akci.

Informace o okolí
V okloí hotelu si můžete navštívit Středočeské muzeum, In the area, you can visit the Central Bohemian Museum, potok Únětice a Tiché údolí. Je to jedno z největších chráněných území v bezprostředním okolí Prahy.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový 

32
38
48
57


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}