ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Alchymist Grand Hotel & Spa


Kategorie: * * * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Tržiště 19, CZ-118 00 Praha 1, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: alchymist@mail.ohp.cz

-

Residence Hotel Alchymist Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* 24 hod. přijímací prostor * vlastní zahrada * balcon * hair dryer * trezor * SAT TV * minibar * restaurace * massage * bar * plavecký bazén * sauna


Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha Residence Hotel Alchymist Praha

Popis:

Náš intimní, historický hotel nabízí své personální služby, srdečný a intuitivní servis jen několik kroků od Karlova mostu.

V pokojích jsou obrazy ze 16. až 19. století a excentrický, luxusní nábytek. Nádherně  restaurované barokní sály, renesanční fresca a klenuté stropy se polínají s moderním komfortem. Zvláštní apartmá jsou vybavena prostornými obývacími pokoji a intimními jídelnami, sugestivními balkóny a romantickémi terasami v zahradě hotelu. Pokoje jsou vybaveny přehrávačem CD a DVD, plazmovým nebo LCD televizním přijímačem, 100% bavlněnémi, velkými ručníky, polštářemi a peřinami, fénem, trezorem, anti-allergickým ložním prádlem, minibarem a frotém županem.

Kavárna Barocco Veneziano je obzvláštní a kouzelná malá kavárna ozdobená štukováním a malbami. Kavárna je opravdu potěšením pro oči i chuťa je ideálním místem pro ranní kávu, aperitiv nebo setkání po večeři.

Restaurace Aquarius je situována v nejmalebnějším části Prahy, v Hotelu Alchymist.

Elegantní Restaurace Aquarius nabízí nádherný výhled, pikantní pochoutky a nejlepší vína. V této modní restauraci si můžete ochutnat jídla z Itálie a z celé Evropy.

Ecsotica Spa je klidná oáze pro odpočinek. Luxusní lázeň nabízí okamžiky pohody, kdy Vaše celé tělo omládne. Náš zdravotnický klub obsahuje 4 soukromé ošetřovny, kde hosté mohou vychutnávat profesionální masáže. Krytý bazen se nachází v gotickém sklepu hotelu, kde můžete na pohodlných lehátkách relaxovat za šumotu vodopádu. Sauny pro muže a ženy a jedna tělocvična vybavená moderním zařízením činí lázeňský servis kompletním.

Služby: obývací pokoj, jídelna, balkón, vlastní zahrada, přehrávač CD a DVD, plazmová nebo LCD TV, 100% bavlněné velké ručníky, polštář a peřina, fén, intrezor, anti-allergické ložní prádlo, minibar, froté župany, uklízení dvakrát denně, restaurace, kavárna, masáže, bazén, sauna, tělocvična.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY A BALÍČKY
1) Pro Váš volný čas
3 noci v pokoji deluxe nebo v Junior Suite, zpáteční transport soukromým hotelovým taxi, Bufetová snídaně, každý den láhev minerální vody na pokoji, čokoládové pralinky po příjezdu, rychlovarná konvice s kávou a čajem (v Junior Suite), sedmi-chodové degustační menu pro dvě osoby v restauraci Aquarius, denně od 17 do 18 hodin ochutnávku českých vín v Lobby baru, neomezený pobyt v Klubu zdraví , vysokorychlostní připojení k Internetu a 20% sleva na veškerá ošetření v lázních Ecsotica, využitá před 15. hodinou .

2 noci v pokoji Deluxe: 1029 EURO
3 noci v pokoji Deluxe: 1144 EURO

Balíček pro volný čas je platný pro rok 2012. Nevztahuje se na období sv. Valentýna, Velikonoc, Vánoc a Silvestra. Cena je platná pro jednolůžkové / dvoulůžkové obsazení pokoje. Obsahuje DPH a městský poplatek.

2) Romantický pobyt
3 noci v pokoji deluxe nebo v Junior Suite, zpáteční transport soukromým hotelovým taxi, Bufetová snídaně, láhev minerální vody a košík ovoc na pokoji, láhev šumivého vína a misku jahod, kytici rudých růží, dekoraci z okvětních plátků, čokoládové pralinky , poukaz na romantickou večeři pro dvě osoby v Restauraci Aquarius v celkové hodnotě 100 EUR, denně od 17 do 18 hodin ochutnávku českých vín v Lobby baru, neomezený pobyt v Klubu zdraví, 2x60 minutovou masáž dle Vašeho výběru, vysokorychlostní připojení k Internetu a dřívější příjezd a pozdní odjezd (dle dostupnosti).

2 noci v pokoji Deluxe: 908 EURO
3 noci v pokoji Deluxe: 1166 EURO
Speciální příplatek za pobyt v pokoji typu Junior Suite: 77 EURO/night.

Romantický balíček je platný pro rok 2012. Nevztahuje se na období svatého Valentýna, Velikonoc, Vánoc a Silvestra. Cena je platná pro jednolůžkové / dvoulůžkové obsazení pokoje. Obsahuje DPH a městský poplatek.

Ceny:

Měnový konvertor


 dvoulůžkový
de Luxe 
 Junior Suite  Royal Suite  Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
195-285
255-350
560-660
22


Cena obsahuje snídani a daně.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Ceny dané v EUR/CZKStorno podmínky ubytování:

Jako garanci Vaší rezervace požadujeme číslo a datum expirace Vaší kreditní karty. V případě, že nejdete prosím zrušte Vaši rezervaci min. 14 dní před příjezdem (do 16:00 hodin) jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.


www.ohp.cz

{imagealt} {imagealt}