ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel-Pension Alabastr


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Školská 20, CZ-110 00 Praha 1

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: alabastr@mail.ohp.cz

-

Hotel-Pension Alabastr Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* trezor * hair dryer * TV * kitchen facilities * internet


Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha Hotel-Pension Alabastr Praha

Popis:

Tříhvězdičkový Hotel-Pension Alabastr se nachází přímo v centru Prahy, 5 minut pěšky od Václavského náměstí. Nabízíme útulné pokoje s Wi-Fi (bezplatný) a kuchyňkou, hezkou zahrádku, bezpečnost a kontinentální snídani (přeneseme na pokoj).

Pokoje
K dispozici máme 25 pokojů: jednolůžkové (14 m2), dvoulůžkové (15 m2), trojlůžkové (20 m2) pokoje a apartmány (40 m2) pro max. 4 osob. Pokoje jsou vybaveny trezorem, žehličkou a žehlicím prknem, sociálním zařízením (wc, sprcha), fénem, SAT-TV, kuchyňkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, vařičem a ledničkou. Dvoulůžkové pokoje mají buďmaželskou postel nebo 2 jednotlivé postele. Máme také 3 dvoulůžkové pokoje v podkroví které jsou o 3 m2 větší. V apartmánu najdete ložnici s manželskou postelí a obývací pokoj také s dvoulůžkem.

Check-in je od 14:00 do 23:30 hodein a check-out je od 5:00 do 10:00 hodin. Nabízíme hostům místnost na zavazadla. Ubytování pro děti do 5 let je zdarma v jednom pokoji s rodiči. Domácí zvířata jsou povolena bez poplatku.

Služby
Cena pokojů obsahuje kontinentální snídani, kterou Vám ráno přeneseme na pokoj. Bezplatný Wi-Fi je k dipoziv v celém hotelu a máme také jeden PC s internetem pro naše hosty na recepci.

Jestli přijedete hromadní dopravou, vystupte na stanici Můstek, která je blízko hotelu. Nabízíme levný transfer z pražského letiště: levné taxi z pražského letiště.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  čtyřlůžkový 
v celém roce
35-55
54-74
69-8
92-112

Rezervace OnlineCena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}