ONLINE HOTELY V PRAZE - OHP


english version deutsch Verzion magyar változat versione italiana Česká verze
English Deutsch Magyar Italiano Česky

Hotel Adalbert


Kategorie: * * *
město / kraj: Praha
Adresa: Markétská 1/28, CZ-169 00 Praha 6, Česká Republika

OHP kontakt:
Rezervační tel: +420 608 503 728
Rezervační fax: +420 227 204 735
OHP E-mail: adalbert@mail.ohp.cz

-

Hotel Adalbert Praha


Popis   |   Ceny   |   Zrušení


Služby:

* Apartment * wheelchair access * SAT TV * radio in room * telefon * trezor * internet * buffet breakfast * laundry * konferenční místnost * parkoviště * 24 hod. přijímací prostor


Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Praha Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert Hotel Adalbert

Popis:

Hotel Adalbert nabízí komfortní ubytování v renovovaném klášteru v Praze. Hotel se nachází v blízkosti Pražského hradu, Starého města a Karlova mostu.

Pokoje
K dispozici máme 23 pokojů s přátelskou atmosférou: jednolůžkové-, dvoulůžkové-, trojlůžkové pokoje a pokoje pro rodiny. Vybavení: sprchový kout, toaleta, bidet, fén, minibar, SAT-TV, rádio, telefon, bezplatný Internet (Wi-Fi) a trezor. Na požádání máme k dispozici také dětské postýlky (bez poplatku). Domácí mazlíčci jsou také povoleny.

Restaurace
Hotelová Restaurace Klášterní šenk nabízí tradiční česká jídla. Bohatou bufetovou snídani podáváme také v restauraci: ovoce, čerstvé slané a sldké pečivo, džus, vejce, uzeniny, sýry, lahůdky, čaj, káva. Restaurace je také ideálním místem pro konání společenských akcí do 80 osob.

Konference
K dispozici máme také prostory k pořádání konferencí, školení, symposií a jiných akcí přímo v budově. Konferenční místnost Theresia je největší s kapacitpu až 120 osob, Internetem (Wi-Fi) + sekretářské služby. Pro svatby doporučujeme chrám z 18. století a nádhernou zahradu na focení.

Služby
Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně. Služby: okružní jízdy, výlety, půjčení aut, vstupenky do divadla, praní osobního prádla, pokoj pro tělesně postižené, sauna, výtah, parkování a concierge.

Pražské letiště se nachází 15 minut od nás. Na následující stránce si můžete objednat levný transfer z letište do Hotelu Adalbert: Taxi transfer.

Ceny:

Měnový konvertor


 jednolůžkový  dvoulůžkový  trojlůžkový  apartmán  přistýlka  pets  Transfer z letiště
1-4 
v celém roce
39-58
44-80
49-90
59-99
15-29
4,5
22


Cena obsahuje snídani a daně.

Ceny dané v EUR/CZK
The prices shown above may not be valid during special periods (New Year's Eve, holidays, etc.)Storno podmínky ubytování:

  • Rezervace pro 1-6 dnů: Rezervaci mužete zrušit bez poplatku do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 1. noci.
  • Rezervace pro 7-21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 2 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 2 nocí.
  • Rezervace delší než 21 dnů: Rezervaci můžete zrušit do 7 dnů před příjezdem zdarma, jinak bude ůčtovan poplatek ve výši 100% ceny 7 nocí.


    www.ohp.cz

  • {imagealt} {imagealt}